Nabór do zespołu NTPM 2016

Nabór do zespołu NTPM 2016

Ogłaszamy nabór do zespołu organizującego konferencję New Trends in Project Management 2016. W chwili obecnej szukamy przede wszystkim Project Managera oraz Koordynatorów dla dwóch zespołów: Program oraz Marketing. Wszystkich zainteresowanych prosimy o przesłanie CV na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.    

Pierwsze rozmowy odbędą się 20.06.2015 od godziny 14.00 w Gdyni w siedzibie Thomson Reuters. 

Więcej na temat ról znaleźć można na stronie www.ntpm.pl


SEMINARIUM PMI - Mistrzowskie Definiowanie i Planowanie Projektu - 11 czerwca 2015

Mamy przyjemność zaprosić na kolejne seminarium PMI Gdańsk Branch.
 
Jest to przedostatnie wydarzenie PMI przed wakacjami więc czas na letnią promocję 1+1 :)

Jeżeli byłeś w przeciągu ostatniego roku na dowolnym naszym seminarium, warsztacie lub konferencji i zdecydujesz się wybrać NA SEMINARIUM11.06 to MOŻESZ ZABRAĆ ZE SOBĄ NIEODPŁATNIE 1 OSOBĘ, która nigdy nie miała okazji wziąć wcześniej udziału w naszych wydarzeniach. 
 
(KOLEJNE WYDARZENIE już 18.06 - zaglądajcie na FB i na www.pmi.org.pl) 
Czytaj więcej...

Po czym poznać dobre warsztaty i seminaria?

Wiecie po czym poznać świetne warsztaty i seminaria? Po tym, że prowadzący potrafi zaangażować słuchaczy godzinę dłużej niż planowano, a po wszystkim kolejną nadplanową godzinę spędzamy na luźnej dyskusji w gronie wytrwałych - i to nic, że wskazówka na zegarku zaczyna wskazywać na nieprzyzwoitą porę, kto by sobie zawracał głowę takimi detalami?

Czytaj więcej...