Seminarium PMI GB - 15 października 2015

pazdziernik header duzy

Na drodze do innowacji – Seminarium 15.10.2015 – Gdynia, Hotel Nadmorski

Media społecznościowe poniekąd zawładnęły naszym życiem codziennym. Otaczają nas z każdej strony. W trakcie najbliższego seminairum PMI Gdańsk Branch, które odbędzie się już 15 października 2015, będzie szansa na porozmawianie o roli mediów społecznościowych w projektach i ich skutecznym wykorzystaniu, a także o zarządzaniu innowacyjnością. Zapraszamy do Hotelu Nadmorskiego w Gdyni (ul. J. Ejsmonda 2) na 3-godzinne spotkanie z naszymi specjalistami: Moniką Czaplicką oraz Maciejem Cieślakiem. Zaczynamy jak zwykle o godz. 18.00.

Naszym pierwszym prelegentem będzie Maciej Cieślak, Certyfikowany Trener Biznesu, oraz Strategicznego Zarządzania Innowacją w Organizacji, Wykładowca na Uniwersytecie Mikołaja Kopernika w Toruniu z Zarządzania Innowacyjnym Projektem Kulturowym. Tematem jakim się zajmie jest innowacja w projektach. Maciej przedstawi nam nową interesującą perspektywę w zarządzaniu projektem, która odnosi wielkie sukcesy w Stanach Zjednoczonych. Wychodzi ona z założenia że innowacja jest zasobem, który może być traktowany jako odrębna całość oraz zarządzania z punktu widzenia określonej strategii.Prelekcja ta ma na celu uświadomienie roli zarządzania procesem innowacji w projekcie po to aby jeszcze lepiej wykorzystać kreatywny potencjał całego zespołu. 

Drugą część poprowadzi specjalistka od mediów społecznościowych, właścicielka agencji Wobuzz – Monika Czaplicka. W trakcie jej wystąpienia dowiemy się więcej o kreowaniu wizerunku wobec odbiorców naszych projektów. Czy tego chcemy czy nie, w dzisiejszych czasach sukces naszego projektu nie zależy tylko od jakości produktu, który chcemy wprowadzić na rynek. We współczesnym świecie nawet idealny produkt potrzebuje odpowiedniego wizerunku, by zaistnieć w świadomości potencjalnych klientów.

W dobie Internetu to właśnie Social Marketing  odgrywa coraz większą rolę w budowaniu wizerunku. Portale społecznościowe umożliwiają bezpośrednią interakcję z klientem. Dobra kampania w SM potrafi wznieść produkt na wyżyny sprzedaży, a jedna zła odpowiedź na Facebooku może zniweczyć wielomiesięczny wysiłek. O tym jak dobrze się
tym zająć i jak przekuć porażkę w sukces z wykorzystaniem mediów społecznościowych opowie nam właśnie Monika.

Wszystkich zainteresowanych kolejnym inspirującym seminairum gdańskiego oddziału PMI serdecznie zapraszamy już w następny czwartek na godz. 18.00 do Hotelu Nadmorskiego, po uprzedniej rejestracji na: http://www.uczestnicy.pl/event/seminarium-pmi-gb---15-pazdziernika-2015

Przypominamy także o trwającej promocji 1+1. Jeżeli byłeś/byłaś uczestnikiem dowolnego wydarzenia (seminarium, warsztatu lub konferencji) organizowanego przez PMI Gdańsk Branch w ciągu ostatniego roku zdecydujesz się wybrać na najbliższe wydarzenie to MOŻESZ ZABRAĆ ZE SOBĄ NA NIE NIEODPŁATNIE 1 OSOBĘ, która nigdy nie miała okazji wziąć wcześniej udziału w naszych wydarzeniach.

 15 10 2015 seminariumPMI plakat v5


Seminarium PMI GB - 17 wrzesień 2015

newsletter pasek maly dobry

 

Drodzy Sympatycy PMI, mamy przyjemność zaprosić Was na inaugurację sezonu seminaryjnego 2015/16. Już 17 września, w Hotelu Nadmorskim w Gdyni, odbędzie się nasze pierwsze spotkanie. Na tę okazję zaprosiliśmy dla Was dwóch specjalnych gośći - Oliviera Lazara ze Szwajcarii oraz Małgorzatę Kusyk - Prezesa PMI Poland Chapter.

Tematem przewodnim naszego spotkania będzie prowadzenie i zarządzanie zespołem w erze dużych, skomplikowanych projektów.

Spotkanie otworzy Małgorzata Kusyk - Prezes PMI Poland Chapter, CEOAgilepmo, mentor, trener biznesu, wykładowca MBA. Podczas wystąpienia zatytułowanego "Are you Ready to Become a Project Leader?" dowiecie sie o wyzwaniach dzisiejszego, szybko zmieniającego się świata biznesu. Przyjdź i przekonaj sie, czy jesteś gotowy, aby dołączyć do nowej generacji Project Managerów!

Następnie wystąpi nasz gość specjalny - Olivier Lazar, z prezentacją "The Project Team, or how to drive a car with wheels turning in opposite ways?". Olivier od ponad 15 lat aktywnie działa w świecie zarządzania projektami. Jest członkiem PMI Chapters Members Advisory Group, Valense Managing Partner, konsultantem, coachem i trenerem. Jako jeden z nielicznych posiada certyfikacje: PMP®, PgMP® PMI-RMP®, PMIACP® and PMI-SP®. Olivier zagości u nas dzięki firmieWHITECOM Project Experience.

Seminarium odbędzie sie w języku angielskim.

Rejestracja:http://www.uczestnicy.pl/…/seminarium-pmi-gb---17-wrzesnia-…

Więcej na ten temat znaleźć można na naszym profilu na FB oraz LinkedIN.

Przygotowaliśmy również dla Was specjalną promocję. Jeżeli byłeś w przeciągu ostatniego roku na przynajmniej jednym z naszych wydarzeń (seminarium, warsztacie lub konferencji NTPM) i zdecydujesz się wybrać na wydarzenie 17.09 to

MOŻESZ ZABRAĆ ZE SOBĄ NA NIE NIEODPŁATNIE 1 OSOBĘ,

która nie miała okazji wziąć wcześniej udziału w naszych wydarzeniach.

SEMINARIUM PMI - Mistrzowskie Definiowanie i Planowanie Projektu - 11 czerwca 2015

Mamy przyjemność zaprosić na kolejne seminarium PMI Gdańsk Branch.
 
Jest to przedostatnie wydarzenie PMI przed wakacjami więc czas na letnią promocję 1+1 :)

Jeżeli byłeś w przeciągu ostatniego roku na dowolnym naszym seminarium, warsztacie lub konferencji i zdecydujesz się wybrać NA SEMINARIUM11.06 to MOŻESZ ZABRAĆ ZE SOBĄ NIEODPŁATNIE 1 OSOBĘ, która nigdy nie miała okazji wziąć wcześniej udziału w naszych wydarzeniach. 
 
(KOLEJNE WYDARZENIE już 18.06 - zaglądajcie na FB i na www.pmi.org.pl) 
Czytaj więcej...

Nabór do zespołu NTPM 2016

Nabór do zespołu NTPM 2016

Ogłaszamy nabór do zespołu organizującego konferencję New Trends in Project Management 2016. W chwili obecnej szukamy przede wszystkim Project Managera oraz Koordynatorów dla dwóch zespołów: Program oraz Marketing. Wszystkich zainteresowanych prosimy o przesłanie CV na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.    

Pierwsze rozmowy odbędą się 20.06.2015 od godziny 14.00 w Gdyni w siedzibie Thomson Reuters. 

Więcej na temat ról znaleźć można na stronie www.ntpm.pl

Po czym poznać dobre warsztaty i seminaria?

Wiecie po czym poznać świetne warsztaty i seminaria? Po tym, że prowadzący potrafi zaangażować słuchaczy godzinę dłużej niż planowano, a po wszystkim kolejną nadplanową godzinę spędzamy na luźnej dyskusji w gronie wytrwałych - i to nic, że wskazówka na zegarku zaczyna wskazywać na nieprzyzwoitą porę, kto by sobie zawracał głowę takimi detalami?

Czytaj więcej...