Po czym poznać dobre warsztaty i seminaria?

Wiecie po czym poznać świetne warsztaty i seminaria? Po tym, że prowadzący potrafi zaangażować słuchaczy godzinę dłużej niż planowano, a po wszystkim kolejną nadplanową godzinę spędzamy na luźnej dyskusji w gronie wytrwałych - i to nic, że wskazówka na zegarku zaczyna wskazywać na nieprzyzwoitą porę, kto by sobie zawracał głowę takimi detalami?

Czytaj więcej...

WARSZTATY - Szacunek dla dat - dlaczego mamy opóźnienia? - 16 kwietnia 2015

Warsztat, realizując wybrany zakres standardu PMI daje wszelkie narzędzia, wiedzę i umiejętności sprawnego i efektywnego realizowania projektu lub programu. Uczestnicy nabywają wiedzę, jak zbudować wokół siebie silny i efektywny zespół projektowy, który sprawnie będzie realizował wspólnie zbudowany harmonogram projektu. Dzięki wiedzy o sprawnej komunikacji unikną konfliktów w zespole i spowodują zaangażowanie wszystkich na 100 %.

Czytaj więcej...

Konferencja Inżynierii Oprogramowania beIT 27-29 marca w Gdańsku

Bardzo miło nam ogłosić, że objęliśmy Patronatem Medialnym Konferencję Inżynierii Oprogramowania beIT. Konferencja organizowana jest przez Koło Naukowe Zarządzanie IT wraz z Katedrą Inżynierii Oprogramowania wydziału Elektroniki, Telekomunikacji i Informatyki Politechniki Gdańskiej.


Na 3 dni można przenieść się do świata zarządzania projektami i analizy biznesowej w branży IT. Wysoki poziom merytoryczny wydarzenia- gwarantowany. Dodatkowo do zgarnięcia ciekawe nagrody i certyfikaty uczestnictwa. Zapraszamy!

beit logo

Czytaj więcej...